míša

Zdravě a jemně ve 3D – středa 17:00–18:00
8.9. - 15.12. 2021, cena 2600 Kč za 14 lekcí

3D Fusion – středa 19:30–20:30
8.9. - 29.9. 2021, cena 800 Kč za 4 lekce

 

O kurzu Zdravě a jemně ve 3D
Jedná se o zdravotní cvičení zaměřené na anatomicky správný pohyb určené především začínajícím, kteří chtějí změnit svoje pohybové návyky a odstranit nežádoucí pohybové stereotypy a umět je začlenit do běžného cvičení. Víte, že naše tělo charakterizují 3 roviny pohybu? A že naše záda začínají v pánvi?

Nejen to se na kurzu dozvíte, zaměříme pozornost na techniky dýchání, nastavení pánve, rozvíjení práce pánevního dna, aktivaci Core a práci s fasciemi.

Naučíte své tělo napřímit se, dovolíte mu se nadechnout, ulevit si od bolesti, psychicky se uvolnit a koneckonců..., budete si svoje cvičení užívat.

 

O kurzu 3D Fusion
3D Fusion je cvičení, které propojuje principy zdravotního 3D pohybu s tanečním stylem Port De Bras. Určeno všem, kteří chtějí zdravě tančit, spojit zdánlivě nespojitelne. Ladnost i preciznost, posílení stability, flexibility i vybusnosti ukryté v našem těle. První část lekce bude věnována choreografii, druhá zdravému pohybu a rozpracování choreografie.

 

​​​​​​​O lektorce
Jsem zdravotní masér, lymfoteapeut a instruktorka 3D pohybu. Přes dva roky nepřetržitě studuji zdravý pohyb a snažím se informace předávat dál,svým klientům.  Jako odborná zdravotnická a sportovní masérka s dvacetiletou zkušeností a nově absolventka oboru Instruktor zdravotní tělesné výchovy se zabývám se technikami:

  • Dornova metoda
  • Metoda spirální stabilizace páteře
  • Kraniosakrální osteopatie
  • Lymfatické masáže
  • Myofasciální techniky


Zpět

Prosím vyplňte tento krátký formulář pro registraci na lekce:

Odesláním tohoto formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.